Nemzetközi Oktatási Hét - Esslingenben

2021.11.18.
Az Esslingeni Egyetem 2022 május 16-20. között szervezi meg az első Nemzetközi Oktatási Hetét. A rendezvény a kapcsolatépítésre és az oktatói cserére fókuszál. A résztvevők a kollégák által tartott előadásokon vehetnek részt. A szakmai program mellett kulturális élményeket (Daimler és Bosch meglátogatása, idegenvezetés Esslingen történelmi részében, stb.)

Jelentkezési határidő: 2021. december 31.

Az Esslingeni Egyetem az Óbudai Egyetem partnere, Erasmus kétoldalú szerződéssel rendelkezünk. Az oktatási céllal kiutazó kollégákat az Erasmus+ program keretében támogatni tudjuk. Kérjük, amennyiben az Esslingeni Egyetem elfogadja a jelentkezést, töltsék ki az ÓE oktatási célú pályázathoz szükséges űrlapot, és a részvételi visszaigazolással együtt juttassák el a Nemzetközi Oktatási Irodába. A Mobility Agreementet a Nemzetközi Oktatási Iroda jóváhagyása után töltsék ki, írják alá és juttassák el a Nemzetközi Oktatási Irodába aláírás céljából, majd ezt követően küldjék ki a fogadó egyetemre.

A további dokumentumok elkészítésére ezt követően kerül sor.

Reméljük, hogy az Óbudai Egyetem oktatói is részt vesznek ezen a rendezvényen.

Veres Erzsébet
Nemzetközi Oktatási Iroda vezetője